Aktualności

27.10.2017

Wywrotnice słupowe w seryjnej sprzedaży

Oferta wywrotnic BOXMECH stale się powiększa! W rodzinie naszych wywrotnic witamy giganta i to dosłownie! Nowa wywrotnica słupowa wysypuje nawet na 4 metrach! Do stałej oferty wprowadzamy maszynę o całkowitej mocy 2 kW, zasilaniu 400v oraz masie od 850 kg. Każdorazowo możemy  dopasować wysokość unoszenia skrzyniopalet od 1m do 5m. Bardzo solidna konstrukcja słupowa w połączeniu z łańcuchowym systemem podnoszenia gwarantuje niezawodne działanie. 
22.09.2017

Pierwsza podwójna wywrotnica

BOXMECH się rozwija wypływa na coraz głębsze wody. Do naszej seryjnej oferty dołączyła podwójna wywrotnica do skrzyniopalet 120x80cm. Jest to wynik specjalnej realizacji dla wiodącego przetwórcy ryb na Pomorzu, który poprzez użycie tego typu wywrotnicy zamierza mieszać ze sobą dwa półprodukty.
05.07.2017

Zespół Boxmech prezentuje wywrotnice na POLFISH 2017

W ślad po największych świętach branży rybnej w Bostonie i Brukseli, przyszedł czas na rodzime polskie świętowanie w Gdańsku. W halach targowych Amber Expo spotkali się polscy przetwórcy rybni i ich dostawcy. Wśród tych drugich nie mogło zabraknąć oczywiście firmy ze Słupska.
13.10.2016

Boxmech rozpoczyna produkcję wywrotnic mobilnych ze stali nierdzewnej

Wraz z rozpoczynającymi się największymi targami przetwórstwa rybnego Seafood Expo Global oraz Seafood Processing Global w Brukseli swoją oficjalną premierę będzie miała pierwsza wywrotnica do skrzyniopalet oraz pojemników izolowanych od BOXMECH. Wywrotnica mobilna została zaprojektowana i wyprodukowana w zakładzie w Słupsku z najwyższej jakości materiałów i podzespołów.
© Boxmech. Wykonanie: Strony www Słupsk