O firmie

Polska marka, globalny zasięg

Marka Boxmech należy do Grupy Fach-Pak - wiodącego polskiego producenta opakowań z tworzyw sztucznych głównie dla sektora przetwórstwa spożywczego. Powstanie marki było reakcją i odpowiedzią na potrzeby klientów używających skrzyniopalet, pojemników izolowanych, beczek, cymbrów i dzież. Naszym celem jest podnoszenie komfortu pracy na halach produkcyjnych poprzez dostarczanie urządzeń, które wspomagają pracowników w ich codziennych zadaniach. Nieprzerwanie i konsekwentnie stawiamy na najwyższą jakość produkowanych maszyn oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza specjalizacja gwarantuje pełne zrozumienie potrzeb klientów. Wszystkie maszyny są projektowane oraz produkowane w nowoczesnym zakładzie, a do ich produkcji używamy tylko i wyłącznie najwyższej jakości stali nierdzewnej i najlepszych podzespołów renomowanych firm. Specjalizujemy się w wywrotnicach, podajnikach i mieszalnikach dedykowanych dla branż przetwórstwa spożywczego, mięsnego, i rybnego.
Nasze linie do wyładunku, jak również wywrotnice i podajniki mają za zadanie odciążać plecy pracowników hal produkcyjnych i pomagać w transporcie produktów na wysokość roboczą. Produkujemy również różnego rodzaju akcesoria ze stali nierdzewnej takie jak cymbry, wanny do pelkowania, wózki transportowe i stoły.
Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia- od projektowania urządzeń, po produkcję, montaż oraz wsparcie serwisowe. Dzięki stale rozbudowywanej sieci dystrybucji, jesteśmy reprezentowani na całym świecie poprzez autoryzowanych sprzedawców oraz punkty serwisowe. Mimo, że nazwa na to nie wskazuje, marka jest w 100% polska. Boxmech to część silnej organizacji, która jest jedynym polskim producentem higienicznych pojemników izolowanych dla przetwórstwa spożywczego. Kierownicy i technicy odpowiedzialni za markę mają za zadanie zapewniać najwyższe standardy oraz brać aktywny udział w poszerzaniu portfolio produktów ze stali nierdzewnej.
 
tomasz-b..pngJestem dumny z tego, że w Boxmech tworzymy nowe standardy, gdyż nasze linie do wyładunku, zdecydowanie podnoszą standardy oraz bezpieczeństwo pracy bez których większość nowoczesnych firm nie wyobraża już sobie funkcjonowania. Z każdym rokiem obserwujemy także wzrost sprzedaży naszych urządzeń, ale nie spoczywamy na laurach. Konsekwentnie stawiamy na ciągłe ulepszanie naszych produktów, aby jeszcze lepiej realizowały powierzone im zadania oraz przewidywały przyszłe potrzeby rynku. Dostarczamy globalnie a dzięki sieci sprawdzonych dystrybutorów jesteśmy obecni w najdalszych zakątkach Świata. Nasza sprzedaż notuje ponad 50% wzrostu każdego roku, dlatego jesteśmy przekonani, że w ten sposób i w tym tempie już niedługo osiągniemy pozycję jednego ze światowych liderów w tym segmencie urządzeń dla przetwórstwa spożywczego.
Tomasz, dział sprzedaży
 
  • office.jpgWłasne biuro projektowePosiadamy własne biuro projektowe i konstruktorów, którzy specjalizują się w nowoczesnym i kompleksowym wykonywaniu projektów naszych urządzeń. To pozwala nam szybko i sprawnie wykonywać projekty, od wizualizacji po wykonawstwo w naszym zakładzie produkcyjnym. Proces projektowania odbywa się w stałej interakcji z klientem, co pozwala na bieżąco nanosić poprawki aż do uzyskania wersji ostatecznej maszyny w pełni dostosowanej do potrzeb klienta.
  • experience.jpgDoświadczenieMimo, iż sama marka Boxmech jest stosunkowo młoda, to skupiamy wokół siebie doświadczony zespół ekspertów w każdej dziedzinie niezbędnej do produkcji urządzeń z „najwyższej półki”. Wielu z nich ma ponad 20 lat doświadczenia w budowie maszyn i spawaniu. Doświadczenie obejmuje projektowanie i konstruowanie wywrotnic, urządzeń wędzarniczych, chłodniczych, nastrzykujących, peklowniczych oraz kompletnych linii np. porcjowania ryb.
  • Indywidualne podejścieKażde urządzenie przedstawione na naszej stronie internetowej, jak również wiele projektów wykonywanych w przeszłości na indywidualne zamówienia zostało stworzone przez nasz zespół od samej koncepcji, poprzez projekt, aż do uruchomienia urządzenia w miejscu pracy. Zindywidualizowane podejście do klienta sprawia, że cały czas się uczymy, śledzimy nowinki technologiczne i nie boimy się wprowadzać innowacyjnych rozwiązań, które działają z korzyścią dla klienta.
  •  
  • KomunikacjaNa początek chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach przez telefon, aby upewnić się jakie są Twoje wymagania. W razie konieczności zaproponujemy spotkanie w Twoim zakładzie, by dokonać wszelkich niezbędnych pomiarów i jeszcze lepiej zrozumieć czego potrzebujesz. Po dokładnym omówieniu projektu otrzymasz Menedżera Projektu, który będzie Twoją osobą kontaktową podczas realizacji zamówienia. Osoba ta będzie czuwała na przebiegiem realizacji projektu i informowała i postępach prac.
  • ReferencjeNasze urządzenia pracują dzisiaj na 5 kontynentach w ponad 50 państwach. Zdecydowana większość naszych klientów to powracający lojalni partnerzy, którzy raz przekonawszy się o najwyższej jakości obsługi oraz wykonania, powracają do nas z nowymi projektami.
© Boxmech. Wykonanie: Strony www Słupsk