Aktualności

Wywrotnice BOXMECH „błyszczały" na Polfish'u!

W ostatnich dniach maja, oczy całego polskiego sektora przetwórstwa rybnego skupione były na targach Polfish, odbywających się co dwa lata w halach Amber Expo. W dniach 29-31 na własnym stoisku prezentowaliśmy model BMV1000 jako kompatybilny z używanymi powszechnie w przetwórstwie rybnym skrzyniopaletami oraz pojemnikami izolowanymi. W trakcie trzydniowej imprezy spotkaliśmy się z naszymi partnerami biznesowymi i klientami. Była to doskonała okazja, by w przyjaznej atmosferze podsumować ostatnie dwa lata współpracy, które minęły od ostatniej edycji Polfish.
W czasie targów zostały przedstawione nasze możliwości produkcyjne. Oprócz licznych materiałów prezentowaliśmy standardowy model wywrotnicy mobilnej typu BMV1000 zasilanej akumulatorem i dostosowanym do najpopularniejszych wymiarów pojemników spotykanych w sektorze przetwórstwa spożywczego. Co ważne w czasie targów tylko BOXMECH prezentował wywrotnice mobilne.

– Wcale nas to nie dziwi. Wywrotnice mobilne ze stali nierdzewnej dla przetwórstwa spożywczego to wciąż niszowy i bardzo poszukiwany produkt. Dlatego cieszę się że BOXMECH oczywisty lider na polskim rynku, coraz szybciej zdobywa rynki zagraniczne – powiedziała Dorota Starybrat z BOXMECH. 
powrót
© Boxmech. Wykonanie: Strony www Słupsk