Aktualności

Rok 2019 był rokiem rekordowym

W 2019 roku BOXMECH pobił kolejny rekord w sprzedaży oraz wprowadził do oferty nowe urządzenia jak mieszalniki do cymbrów oraz mieszalniki do produktów sypkich. Strzałem w dziesiątkę okazały się także linie do porcjowania śledzia oraz maszyny na zamówienie.
– Ten niesamowity progres to efekt bardzo ciężkiej pracy całego zespołu oraz ciągłego wsłuchiwania się w potrzeby rynku. To także efekt wysoko postawionej sobie poprzeczki i jasno założonego celu budowania coraz mocniejszej pozycji firmy. „Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego" tak powiedział kiedyś Sam Walton i my się tej dewizy trzymamy – skomentował Tomasz Budrewicz.

Po stronie inwestycyjnej dzieje się również wiele: przy zakładzie produkcyjnym budowana jest obecnie nowa hala produkcyjno-magazynowa, która ma sprostać rosnącej liczbie zamówień oraz zapewnić bezpieczne stany magazynowe stali oraz części. Do naszego zespołu pozyskaliśmy także nowe osoby.

Firma jest również optymistycznie nastawiona do 2020 roku. Jednym z powodów jest pozyskanie strategicznych dystrybutorów w Rosji, USA, Australii oraz Korei Południowej, którzy generują regularne całokontenerowe zamówienia oraz fakt, że z początkiem bieżącego roku udało się otrzymać zaproszenie do ekskluzywnej grupy dostawców jednej z największych sieci zakładów mięsnych w Polsce.
powrót
© Boxmech. Wykonanie: Strony www Słupsk