Aktualności

07.01.2021

Pandemia, ekspansja i sukces - tak wyglądał miniony rok w Boxmech

Zespół Boxmech ze spokojem patrzy w przyszłość. Pomimo pandemii i wielu towarzyszących jej wyzwań, firma zakończyła 2020 rok na dużym plusie. Ostatnie tygodnie były czasem podsumowania efektów dotychczas prowadzonej strategii, refleksji oraz planowania przyszłości. Miniony rok upłynął oczywiście pod znakiem pandemii koronawirusa, która dotknęła części realizacji planowanych inwestycji u naszych klientów. Na szczęście strach nie trwał długo. O krótkie podsumowanie pokusiła się Dorota Starybrat, szefowa sprzedaży w Boxmech.

24.11.2020

Wywrotnice na produkcji szczepionki przeciw COVID-19

Z nieskrywaną dumą informujemy, że kilka wywrotnic Boxmech® w najbliższych dniach rozpocznie prace w jednej z pierwszych firm farmaceutycznych na świecie, która ogłosiła, że zakończyła prace nad tworzeniem szczepionki na koronawirusa. Wywrotnice pracować będą bezpośrednio przy linii produkcyjnej i będą pomagały w zasypie lodem gotowych szczepionek tak aby, aby nie straciły one zalecanej temperatury i były zdatne do przyjęcia przez pacjentów. To pierwsze tego typu zastosowanie wywrotnic Boxmech

14.10.2020

NOWOŚĆ! Podajnik łopatkowy

Z największą satysfakcją informujemy, że w rodzinie produktów BOXMECH pojawiło się nowe „dziecko"- podajnik łopatkowy. Podajnik jest wykonany w całości ze stali nierdzewnej INOX. Jego zadaniem jest transport produktu (uprzednio przesypanego do specjalnego leja za pomocą wywrotnicy) na wskazaną wysokość roboczą. Elewator jest wyposażony w kółka, które zapewniają jego mobilność. Tego typu urządzenie świetnie sprawdza się w zakładach przetwórstwa spożywczego i warzywnego.
28.08.2020

NOWOŚĆ! Półautomatyczna linia do pakowania i klipsowania wędlin

Z ogromną satysfakcją informujemy, że zespół BOXMECH po raz kolejny udowodnił, że nie boi się nowych wyzwań. W ślad za otrzymanym zapytaniem i zamówieniem rozpoczynamy produkcję pierwszej półautomatycznej linii produkcyjnej do pakowania i klipsowania wędlin. Zasada działania jest prosta, po opróżnieniu skrzyniopalety z pomocą wywrotnicy, produkt trafia na stół ociekowy pod którym znajduje się zbiornik na solankę. 
06.08.2020

Rok 2019 był rokiem rekordowym

W 2019 roku BOXMECH pobił kolejny rekord w sprzedaży oraz wprowadził do oferty nowe urządzenia jak mieszalniki do cymbrów oraz mieszalniki do produktów sypkich. Strzałem w dziesiątkę okazały się także linie do porcjowania śledzia oraz maszyny na zamówienie.
04.08.2020

Spotkajmy się na Food Tech w Warszawie

W dniach 3-5 marca na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędą się największe w Polsce Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych. Będzie to wspaniała okazja do tego, by wspólnie porozmawiać o korzyściach jakie mogą płynąć z zastosowania naszych urządzeń w Państwa zakładach. Na targach pokażemy m.in. numer jeden naszej sprzedaży czyli wywrotnicę do cymbrów. Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie prosimy o kontakt drogą mailową. Do zobaczenia na stoisku nr 411 w hali E!
11.05.2020

BOXMECH z umową na dystrybucję wywrotnic i mieszalników w Korei

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować o kolejnym kroku milowym w eksporcie naszych maszyn. Tym razem gościliśmy klienta i partnera biznesowego z Seulu, który z powodzeniem sprzedaje urządzenia BOXMECH na rynku azjatyckim. W trakcie spotkania podpisana została ekskluzywna umowa dająca klientowi wyłączność na rynku koreańskim.
12.03.2020

NOWOŚĆ! Wywrotnice ze szczelnym wysypem

Wychodząc oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zaprojektowaliśmy oraz dostarczyliśmy mobilne wywrotnice ze szczelnym wysypem. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego systemu uszczelnienia, opróżnianie nawet płynnej zawartości pozostaje precyzyjnie i nie wysypuje oraz wylewa się poza tacę. Ma to szczególne znaczenie w opróżnianiu pojemników sypkich oraz płynnych.
01.03.2020

Wywrotnica mobilna do różnych wysokości wysypu

W minionych dniach dostarczyliśmy pierwsze urządzenia z nowej linii wywrotnic mobilnych wysypujących na różne wysokości. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu podnoszenia i wywracania możliwe jest podniesienie dużego, ciężkiego do 900 kg pojemnika lub kosza na określoną wysokość (max 1651mm), a następnie przechylenie go. Wywrotnica ze stali nierdzewnej BMS1200 UH to najbardziej uniwersalny model wywrotnic mobilnych dedykowany różnego rodzaju pojemnikom. 
04.09.2019

Premiera wywrotnic BOXMECH na targach w Sankt Petersburgu

W trakcie odbywających się w minionych dniach targów SEAFOOD RUSSIA EXPO w Sankt Petersburgu – oficjalnie zaprezentowaliśmy naszą ofertę wywrotnic mobilnych dla Rosyjskich klientów. Udział w targach podyktowany był chęcią wsparcia strategicznego dystrybutora z Kaliningradu, który od początku roku z powodzeniem wprowadza wywrotnice na rosyjski rynek.
10.07.2019

Wywrotnice BOXMECH „błyszczały" na Polfish'u!

W ostatnich dniach maja, oczy całego polskiego sektora przetwórstwa rybnego skupione były na targach Polfish, odbywających się co dwa lata w halach Amber Expo. W dniach 29-31 na własnym stoisku prezentowaliśmy model BMV1000 jako kompatybilny z używanymi powszechnie w przetwórstwie rybnym skrzyniopaletami oraz pojemnikami izolowanymi. W trakcie trzydniowej imprezy spotkaliśmy się z naszymi partnerami biznesowymi i klientami. Była to doskonała okazja, by w przyjaznej atmosferze podsumować ostatnie dwa lata współpracy, które minęły od ostatniej edycji Polfish.
17.10.2018

Wywrotnice BOXMECH podbiły Brukselę

W dniach 7-9 maja spotkaliśmy się z naszymi partnerami biznesowymi z całego świata na własnym stoisku podczas tegorocznej edycji Seafood Expo Global 2019 w Brukseli. W czasie targów zostały przedstawione możliwości produkcyjne BOXMECH. Oprócz licznych materiałów prezentowaliśmy standardowy model wywrotnicy mobilnej typu BM100 zasilanej akumulatorem i dostosowanym do najpopularniejszych wymiarów pojemników spotykanych w sektorze przetwórstwa spożywczego.
© Boxmech. Wykonanie: Strony www Słupsk