Masz pytania? Zadzwoń: +48 59 84 57 582 Wersja polska  Deutsche Version 

Stół przejściowy

Stół przejściowy BMST2

–   wykonany ze stali nierdzewnej

–   blat wysypowy z blachy o powierzchni gładkiej

–   pieciostopniowa regulacja konta wysypu

–   2 burty kierujące wysyp

–   pełna mobilność – podstawa na 4 kołach

–   2 koła obrotowe z hamulcem

–   2 koła stałe

Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową info@boxmech.com

Nr artykułu:BMST2
Wysokość całkowita:1235 mm
Wysokość blatu roboczego:990 mm
Szerokość:1000 mm
Głębokość:860 mm
Głębokość zakładki wysypowej:174mm
Waga stołu:ok. 40 kg
Materiał:blacha o gładkiej powierzchni
Podstawa:4 metalowe nogi na kołach
Koła:średnica 100mm
2 koła skrętne z hamulcem, 2 stałe
Kąt przechyłu wysypu:pięciostopniowa regulacja kąta odpuszczenia

PODSTAWA

Co do zasady w wyróżniamy dwa rodzaje podstaw stosowanych dla naszych wywrotnic. Wywrotnica BOXMECH może być mobilna lub stacjonarna. Wywrotnice stacjonarne zazwyczaj poziomujemy oraz stawiamy stabilnie na 4 stopach w miejscu docelowej pracy. Na to rozwiązanie decydują się zazwyczaj klienci operujący w jednym i tym samym miejscu. Wszystkim tym, którzy nie mają na hali dość miejsca, by wywrotnica mogła zawsze przebywać w tym samym miejscu i potrzebują ją chować po pracy do magazynku, lub po prostu przemieszczać się nią pomiędzy halami, proponujemy wywrotnicę o mobilnej podstawie na kołach z hamulcem. W opcji istnieje także możliwość wyboru stóp stabilizujących, wysuwanych na czas pracy maszyny jednocześnie stabilizującej jej pracę.

WYSOKOŚĆ WYSYPU

W zależności od tego na jaką wysokość chcecie Państwo wysypywać zawartość z pojemnika, my jesteśmy w stanie dopasować wywrotnicę do oczekiwanego poziomu. Nasze standardowe maszyny wywracają na wysokość od 950mmm do 1300mm. W przypadku wywracania na większą wysokość, jeżeli nie da się zapewnić bezpiecznej pracy na wywrotnicy mobilnej, zaproponujemy Państwu zastosowanie wywrotnicy słupowej.

OBCIĄŻENIE

Nasze wywrotnice w standardowej opcji są wstanie podnosić ciężar do 900 kg, natomiast jeżeli jest wymagany ciężar np. 1500 kg – wtedy dodajemy kolejny siłownik, który zapewni maksymalną płynność oraz bezpieczeństwo pracy.

MATERIAŁ

Z racji tego, że 90% naszych odbiorców to przedsiębiorstwa przetwórstwa spożywczego, wywrotnice BOXMECH produkowane są tylko i wyłącznie ze stali nierdzewnej INOX. Tyczy się to wszystkich elementów maszyny, zaczynając od kół, poprzez konstrukcję, siłownik oraz tacę wysypową. Na życzenie klienta możemy poddać całą maszynę lub jej wybrane elementy elektropolerowaniu.

KĄT PRZECHYLENIA

Jest to kolejny element który w razie konieczności możemy wykonać według życzenia klienta. Standardowy kąt dla naszych maszyn to 100°-115°

UCHWYT POJEMNIKA

Wile pojemników mimo ogólnie przyjętych standardów różni się detalami na tyle, że dopasujemy uchwyt pojemnika tak, aby był maksymalnie kompatybilny z obracanym pojemnikiem. W przypadku chęci chwytania po szerszej stronie lub dłuższej – także dopasujemy wymiary pojemnika, które otrzymamy od Państwa uszyjemy „uszyjemy wywrotnice na miarę”

STÓŁ ROBOCZY PRZESYPOWY

Do wszystkich wywrotnic jesteśmy w stanie zaprojektować dodatkowe akcesoria przeładowcze jak min. przesypowy stół roboczy, który nie tylko może wydłużyć wysyp, ale także regulować finalną jego wysokość.

Rendery stołu: