Masz pytania? Zadzwoń: +48 59 84 57 582 Wersja polska  Deutsche Version 

Wózek do farszu 300l

Wózek do farszu / Cymber 300 L

–   wykonany ze stali nierdzewnej

–   wykonany z blachy o powierzchni gładkiej

–   grubość ścian bocznych 2 mm

–   dno o grubości 3 mm, wzmacniane płytką 3 mm (razem grubość 6 mm)

–   2 ślizgi kompatybilne z podnośnikami maszyn wielu producentów

–   4 koła z przechyłem

–   obrzeża wzmocnione prętem Ø14 mm, zawinięte, pospawane na całej długości

–   wózek o pojemności 300 l jest tarowany, waga każdego wózka wynosi 50 kg +/–200 g

Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową info@boxmech.com

Nr artykułu:BMC300L
Wymiary zewnętrzne:690x680x950mm
Pojemność:300 l
Waga pojemnika:50 kg ±0,25kg
Materiał:wykonany ze stali nierdzewnej gat. 1.4301 w całości elektropolerowany
Grubość ścian bocznych:2 mm
Dno:wzbogacone dodatkowym wzmocnieniem gr. 3 mm
Promienie gięcia:R75
Uchwyty:2 ślizgi kompatybilne z podnośnikami maszyn wielu producentów
Obrzeża:wzmocnione prętem Ø14 mm, zawinięte, pospawane na całej długości
Podstawa:na 4 kołach stałych ø150 z poliamidu PA6 z przechyłem

ELEKTROPOLEROWANIE

Jest zapewne najbardziej zaawansowaną (oprócz galwanizacji) techniką elektrochemicznej obróbki stali. Zasadniczym celem elektropolerowania jest wygładzenie powierzchni wyrobu, lecz najczęściej proces ten jest prowadzony w ten sposób, że obrobiona powierzchnia ulega równocześnie głębokiej anodowej pasywacji, dzięki czemu zostaje w znacznym stopniu zabezpieczona przed korozją. W przypadku stali chromoniklowej elektropolerowanie prowadzi dodatkowo do zwiększenia koncentracji atomów chromu na powierzchni metalu (gdyż żelazo i nikiel ulegają strawieniu szybciej), dzięki czemu obrobiona powierzchnia ulega dodatkowemu utwardzeniu. Elektropolerowanie jest zabiegiem niezwykle delikatnym w stosunku do obrabianego detalu. Specyfika procesu polega bowiem na tym, że rozpuszczeniu w elektrolicie podlegają wyłącznie te fragmenty powierzchni wyrobu, które są wyniesione ponad średnią w skali mikroskopowej. Elektropolerowanie nie narusza makroskopowej struktury powierzchni. Zachowaniu ulegają wszystkie, nawet bardzo subtelne elementy detalu, natomiast w skali mikroskopowej powierzchnia ulega wygładzeniu i wybłyszczeniu.

PODSTAWA

Co do zasady w wyróżniamy dwa rodzaje podstaw stosowanych dla naszych wywrotnic. Wywrotnica BOXMECH może być mobilna lub stacjonarna. Wywrotnice stacjonarne zazwyczaj poziomujemy oraz stawiamy stabilnie na 4 stopach w miejscu docelowej pracy. Na to rozwiązanie decydują się zazwyczaj klienci operujący w jednym i tym samym miejscu. Wszystkim tym, którzy nie mają na hali dość miejsca, by wywrotnica mogła zawsze przebywać w tym samym miejscu i potrzebują ją chować po pracy do magazynku, lub po prostu przemieszczać się nią pomiędzy halami, proponujemy wywrotnicę o mobilnej podstawie na kołach z hamulcem. W opcji istnieje także możliwość wyboru stóp stabilizujących, wysuwanych na czas pracy maszyny jednocześnie stabilizującej jej pracę.

MATERIAŁ

Z racji tego, że 90% naszych odbiorców to przedsiębiorstwa przetwórstwa spożywczego, wywrotnice BOXMECH produkowane są tylko i wyłącznie ze stali nierdzewnej INOX. Tyczy się to wszystkich elementów maszyny, zaczynając od kół, poprzez konstrukcję, siłownik oraz tacę wysypową. Na życzenie klienta możemy poddać całą maszynę lub jej wybrane elementy elektropolerowaniu.

UCHWYT POJEMNIKA

Wile pojemników mimo ogólnie przyjętych standardów różni się detalami na tyle, że dopasujemy uchwyt pojemnika tak, aby był maksymalnie kompatybilny z obracanym pojemnikiem. W przypadku chęci chwytania po szerszej stronie lub dłuższej – także dopasujemy wymiary pojemnika, które otrzymamy od Państwa uszyjemy „uszyjemy wywrotnice na miarę”