Masz pytania? Zadzwoń: +48 59 84 57 582 Wersja polska  Deutsche Version 

O FIRMIE

Marka BOXMECH należy do Grupy FACH-PAK wiodącego polskiego producenta opakowań z tworzyw sztucznych głównie dla sektora przetwórstwa spożywczego. Powstanie marki było reakcją i odpowiedzią na potrzeby klientów używających skrzyniopalet, pojemników izolowanych, beczek oraz cymbrów i dzież. Od samego początku, chcieliśmy ponieść komfort pracy na halach produkcyjnych odciążając plecy dźwigających pracowników. Nieprzerwanie i konsekwentnie stawiamy na najwyższą jakość produkowanych maszyn oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza bardzo wąska specjalizacja gwarantuje pełne zrozumienie potrzeb klientów. Wszystkie maszyny są projektowane oraz produkowane w nowoczesnym zakładzie, a do ich produkcji używamy tylko i wyłącznie najwyższej jakości stali nierdzewnej wyłącznie najlepszych podzespołów. Specjalizujemy się w wywrotnicach mobilnych, stacjonarnych oraz słupowych szczególnie dla branży przetwórstwa mięsnego, drobiowego i rybnego. Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie już od samego początku, zaczynając od projektowania, produkcji, montaż oraz wsparcie serwisowe. Dzięki stale rozbudowywanej sieci dystrybucji, jesteśmy reprezentowani na całym świecie poprzez autoryzowanych sprzedawców oraz punkty serwisowe. Mimo, że nazwa na to nie wskazuje, firma jest w 100% polska. BOXMECH to marka będąca częścią silnej organizacji, która jest jedynym polskim producentem higienicznych pojemników izolowanych dla przetwórstwa spożywczego. Kierownicy i technicy odpowiedzialni za markę mają za zadanie upewnić się, że nasze wywrotnice dorównują ustanowionym przez markę wysokim standardom oraz biorą aktywny udział w poszerzaniu portfolio produktów najwyższej jakości wywrotnic ze stali nierdzewnej.

 

 „Jestem dumny z tego, że w BOXMECH tworzymy nowe standardy, bez których wiele firm nie wyobraża sobie funkcjonowania. Z każdym rokiem także obserwujemy wzrost sprzedaży naszych urządzeń, ale nie spoczywamy na laurach. Konsekwentnie stawiamy na ciągły rozwój naszych produktów, aby jeszcze lepiej realizowały powierzone im zadania oraz przewidywały przyszłe potrzeby rynku. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób już niedługo osiągniemy pozycję światowego lidera na rynku wywrotnic dla przetwórstwa spożywczego

                                                                                                                                                                                            Tomasz, dział sprzedaży

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

 

Własne biuro projektowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w BOXMECH posiadamy własne biuro projektowe i swoich konstruktorów, którzy specjalizują się w nowoczesnym i kompleksowym wykonywaniu projektów naszych urządzeń. To pozwala nam szybko i sprawnie wykonywać złożone projekty, od wizualizacji po wykonawstwo w naszym zakładzie produkcyjnym. Proces projektowania odbywa się w stałej interakcji z klientem, co pozwala szybko i sprawnie nanosić poprawki aż do uzyskania wersji ostatecznej maszyny w pełni dostosowanej do potrzeb klienta.

 

Doświadczenie

Mimo, iż sama marka BOXMECH jest stosunkowo młoda, to skupiamy wokół siebie doświadczony zespół ekspertów w każdej dziedzinie niezbędnej do produkcji najwyższej jakości maszyn. Wielu z nich ma ponad 20 lat doświadczenia w budowie maszyn i spawaniu. Doświadczenie to oprócz budowy wywrotnic, obejmuje także projektowanie i konstruowanie urządzeń wędzarniczych, chłodniczych, nastrzykujących, peklowniczych oraz kompletnych linii np. porcjowania ryb.

 

Indywidualne podejście

Każda wywrotnica dostępną na naszej stronie internetowej, jak również wiele projektów wykonywanych w przeszłości na indywidualne zamówienia zostało stworzone przez nasz zespół od samej koncepcji, poprzez projekt aż do uruchomienia urządzenia w miejscu pracy. Zindywidualizowane podejście do klienta, sprawia że cały czas się uczymy, śledzimy nowinki technologiczne i nie boimy się wprowadzać innowacyjnych rozwiązań, które działają z korzyścią dla klienta.

 

Komunikacja

Chętnie na początku porozmawiamy o Twoich potrzebach przez telefon, aby upewnić się jakie są Twoje potrzeby. Wtedy zaproponujemy spotkanie w Twoim zakładzie, by dokonać wszelkich niezbędnych pomiarów i jeszcze lepiej zrozumieć czego potrzebujesz. Po dokładnym omówieniu projektu na miejscu otrzymasz Menedżera Projektu, który będzie Twoją osobą kontaktową podczas realizacji całego projektu. Osoba ta będzie czuwała na przebiegiem realizacji zamówienia oraz na bieżąco informowała o postępach w projekcie.

 

Referencje

Nasze wywrotnice i inne urządzenia pracują dzisiaj na 5 kontynentach w ponad 50 państwach. Zdecydowana większość naszych klientów to powracający lojalni partnerzy, którzy raz przekonawszy się o najwyższej jakości obsługi oraz wykonania, powracają do nas z coraz to nowymi projektami i zakupami. Na życzenie przedstawimy referencje na wybrane modele.