Masz pytania? Zadzwoń: +48 59 84 57 582 Wersja polska  Deutsche Version 

O FIRMIE

Witamy w BOXMECH

Marka BOXMECH należy do grupy FACH-PAK Sp. z o.o. Sp.k. wiodącego polskiego producenta opakowań z tworzyw sztucznych głównie dla sektora przetwórstwa spożywczego.

Powstanie marki było reakcją i odpowiedzią FACH-PAK na potrzeby klientów używających skrzyniopalet, pojemników izolowanych, beczek oraz cymbrów i dzież. Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość produkowanych maszyn oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza bardzo wąska specjalizacja gwarantuje pełne zrozumienie potrzeb klientów. Wszystkie maszyny są projektowane oraz produkowane w nowoczesnym zakładzie, a do ich produkcji używamy tylko i wyłącznie najwyższej jakości stali nierdzewnej wyłącznie najlepszych podzespołów.

Specjalizujemy się w wywrotnicach mobilnych, stacjonarnych oraz słupowych szczególnie dla branży przetwórstwa mięsnego, drobiowego i rybnego. Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie już od samego początku, zaczynając od projektowania, produkcji, montaż oraz wsparcie serwisowe. Dzięki stale rozbudowywanej sieci dystrybucji, jesteśmy reprezentowani na całym świecie poprzez autoryzowanych sprzedawców oraz punkty serwisowe.

Z każdym rokiem zwiększamy sprzedaż naszych urządzeń, ale nie spoczywamy na laurach. Konsekwentnie stawiamy na ciągły rozwój naszych produktów, aby jeszcze lepiej realizowały powierzone im zadania oraz przewidywały przyszłe potrzeby rynku. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób już niedługo osiągniemy pozycję światowego lidera na rynku wywrotnic dla przetwórstwa spożywczego.