Masz pytania? Zadzwoń: +48 59 84 57 582 Wersja polska  Deutsche Version 

BOXMECH rozpoczyna produkcję wywrotnic do pojemików

Wraz z rozpoczynającymi się największymi targami przetwórstwa rybnego Seafood Expo Global oraz Seafood Processing Global w Brukseli swoją oficjalną premierę będzie miała pierwsza wywrotnica do skrzyniopalet oraz pojemników izolowanych od BOXMECH. Wywrotnica mobina  została zaprojektowana i wyprodukowana w zakładzie w Słupsku z najwyższej jakości materiałów i podzespołów.

– Same prace nad konstrukcją i budową wywrotnicy trwały ponad pół roku. To długo, natomiast my postawiliśmy sobie za cel budowę takiego produktu, który przy zachowaniu najwyższej jakości będzie w stanie konkurować cenowo z zachodnioeuropejskimi konkurentami. Wywrotnica jest lżejsza oraz silniejsza od swoich konkurentów. Poza tym ma szerokie możliwości indywidualnej konfiguracji, które każdorazowo możemy dostosowywać do potrzeb naszych klientów – powiedział Tomasz Budrewicz, prezes FACH-PAK Sp. z .o.o. Sp.k. właściciela marki Boxmech.

Nowy produkt jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów z sektora przetwórstwa spożywczego, którzy dotychczas stosują z powodzeniem pojemniki izolowane oraz skrzyniopalety plastikowe od FACH-PAK.

– Wywrotnica BOXMECH jest kompatybilna z pojemnikami izolowanymi oraz skrzyniopaletami FACH-PAK, ale nie tylko. Została zaprojektowana z myślą o tym, że na rynku funkcjonują także tego typu opakowania od innych producentów, stąd wielki nacisk na jej kompatybilność – dodaje Marcin Bober, współkoordynator projektu.

Jak zapewnia kierownictwo firmy, produkcja seryjna ma zostać uruchomiona już w połowie roku, wtedy też zostaną zaprezentowane oficjalnie pozostałe modele nad którymi pracują już dzisiaj konstruktorzy z BOXMECH

About the Author

Sorry, the comment form is closed at this time.