Masz pytania? Zadzwoń: +48 59 84 57 582 Wersja polska  Deutsche Version 

Mieszalnik do cymbrów od BOXMECH

O MODELU BMMC

Wychodząc oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających klientów w zakresie potrzeb masowania, marynowania i mieszania produktów wprowadziliśmy do naszej oferty mieszałko-masownice do cymbrów.

Model oznaczony symbolem BMMC posiada wyjątkowo szeroki zakres i wszechstronność zastosowania. Mieszalnik pracuje z cymbrami standardowymi o poj. 200 litrów i przetwarza do 200 kg produktu w trakcie jednego cyklu. Ponadto masownica uzyskuje 50% stopień próżni, ale jest możliwe podwyższenie tego parametru dzięki użyciu wzmocnionych wózków. Urządzenie mieszające do wózków mięsnych BMMC zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić dokładne masowanie, mieszanie oraz marynowanie. Urządzenie zostało także wyposażone w monitor cyfrowy, na którym w prosty i intuicyjny sposób możemy zaprogramować czas rozpoczęcia pracy, jej długość lub wyłączenie próżni. Mieszalnik do cymbrów BOXMECH jest także przyjazny w utrzymaniu czystości oraz zachowaniu najwyższych standardów higieny.

Ze względu na indywidualną konfigurację wybranych wywrotnic zapraszamy do składania zapytań drogą mailową info@boxmech.com

Nr artykułu:BMMC
Wymiary zewnętrzne:1700 x 1608 x 2040 mm
Waga maszyny:670 kg
Zasilanie:sieciowe 400V
Materiał:stal nierdzewna
Obroty mieszania:płynna regulowane
Sterowanie:falownik
Pojemność cymbra:200 l / 200 kg
Podstawa:na 4 stopach