Masz pytania? Zadzwoń: +48 59 84 57 582 Wersja polska  Deutsche Version 

Mieszalnik do cymbrów od BOXMECH

O MODELU BMMC

Wychodząc oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających klientów w zakresie potrzeb masowania, marynowania i mieszania produktów wprowadziliśmy do naszej oferty mieszałko-masownice do cymbrów.

Model oznaczony symbolem BMMC posiada wyjątkowo szeroki zakres i wszechstronność zastosowania. Mieszalnik pracuje z cymbrami standardowymi o poj. 200 litrów i przetwarza do 200 kg produktu w trakcie jednego cyklu. Ponadto masownica uzyskuje 50% stopień próżni, ale jest możliwe podwyższenie tego parametru dzięki użyciu wzmocnionych wózków. Urządzenie mieszające do wózków mięsnych BMMC zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić dokładne masowanie, mieszanie oraz marynowanie. Urządzenie zostało także wyposażone w monitor cyfrowy, na którym w prosty i intuicyjny sposób możemy zaprogramować czas rozpoczęcia pracy, jej długość lub wyłączenie próżni. Mieszalnik do cymbrów BOXMECH jest także przyjazny w utrzymaniu czystości oraz zachowaniu najwyższych standardów higieny.

Ze względu na indywidualną konfigurację wybranych wywrotnic zapraszamy do składania zapytań drogą mailową info@boxmech.com

Nr artykułu:BMMC
Wymiary zewnętrzne:1700 x 1608 x 2040 mm
Waga maszyny:670 kg
Zasilanie:sieciowe 400V
Materiał:stal nierdzewna
Obroty mieszania:płynna regulowane
Sterowanie:falownik
Pojemność cymbra:200 l / 200 kg
Podstawa:na 4 stopach

PODSTAWA

Co do zasady w wyróżniamy dwa rodzaje podstaw stosowanych dla naszych urządzeń: na stopach lub na kołach. Mieszalnik BOXMECH jest wyposażony w 4 stopy, pomiędzy którymi można wjechać wózkiem paletowym i wygodnie przestawić maszynę.

ZASILANIE

Rodzaj zasilania jest zawsze kwestią wyboru uzależnioną od specyfiki pracy wywrotnicy. W BOXMECH oferujemy dwa rodzaje zasilania: akumulatorowe (bateria z ładowarką) lub sieciowe 400V. Mieszalnik jest zasilany zasilaniem sieciowym, co zapewnia większą moc i gwarantuje nam jego gotowość do pracy nawet, gdy ktoś wcześniej zapomni podłączyć wywrotnicę do ładowarki.

STEROWANIE

Maszyny mają dwa niezależne włączniku po obu stronach, dzięki czemu są bardzo ustawne i praca przy stole roboczym nigdy nie stanowi problemu. W standardzie dodajemy także pilot sterujący na kablu dzięki czemu operator w każdej chwili może kontrolować poziom i tempo wysypu.

OBCIĄŻENIE

Nasz mieszalnik w standardowej opcji ma pojemność 220l i jest w wstanie pracować przy obciążeniu do 150 kg.

MATERIAŁ

Z racji tego, że 90% naszych odbiorców to przedsiębiorstwa przetwórstwa spożywczego, wywrotnice BOXMECH produkowane są tylko i wyłącznie ze stali nierdzewnej. Tyczy się to wszystkich elementów maszyny, zaczynając od kół, poprzez konstrukcję, siłownik oraz tacę wysypową. Na życzenie klienta możemy poddać całą maszynę lub jej wybrane elementy elektropolerowaniu.

KĄT PRZECHYLENIA

Jest to kolejny element który w razie konieczności możemy wykonać według życzenia klienta. Standardowy kąt dla naszych maszyn to 100°-115°

SIŁOWNIK

Jako jeden z nielicznych producentów wywrotnic na świecie, do naszych maszyn używamy siłowników własnej produkcji. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni a jednocześnie spokojni i pewni, że siłownik jest właściwy oraz dopasowany do dedykowanych obciążeń.

SYGNALIZACJA OPUSZCZANIA

Nasze wywrotnice spełniają wszelkie wymogi BHP, dlatego każda maszyna standardowo jest wyposażana w dźwiękową sygnalizację opuszczania. Na życzenie zamontujemy także sygnalizację świetlną, lub siatkę osłonową, które wprowadzą najwyższe standardy bezpieczeństwa dla Twoich pracowników.

STÓŁ ROBOCZY PRZESYPOWY

Do naszych maszyn jesteśmy w stanie zaprojektować dodatkowe akcesoria przeładowcze jak min. przesypowy stół roboczy, który nie tylko może wydłużyć wysyp, ale także regulować finalną jego wysokość.