Masz pytania? Zadzwoń: +48 59 84 57 582 Wersja polska  Deutsche Version 

Mieszalnik do produktów sypkich

O MODELU BMM220

Mieszalnik ze stali nierdzewnej BMM220 wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej ASI304. Model BMM220 ma pojemność 220l, przy czym ładowność robocza to 150kg. Maszyna posiada płynną regulację obrotów mieszania, sterowaną falownikiem. Podczas załadunku i rozładunku można wychylać cały zbiornik mieszalnika. Podstawa urządzenia jest zaprojektowana w taki sposób, aby można było podjąć ją wózkiem paletowym.

Mieszalnik do produktów sypkich to proste urządzenie pozwalające odciążyć Twoich pracowników i poprawić wydajność procesów rozładunkowych – a co za tym idzie – przyspieszyć czas produkcji w Twojej firmie. Maszyna nie jest ciężka i łatwo ją operować ręcznie w trakcie produkcji przemieszczając się pomiędzy sekcjami na hali, gdzie akurat jej pomoc jest potrzebna. Praca z mieszalnikiem BOXMECH to czysta przyjemność dzięki czemu Twoi zawsze zdrowi i nieprzemęczeni pracownicy ze spokojną głową dźwigną Twój biznes przerabiając i przetwarzając jeszcze więcej produktów.

Ze względu na indywidualną konfigurację wybranych wywrotnic zapraszamy do składania zapytań drogą mailową info@boxmech.com

Nr artykułu:BMM220
Pojemność zbiornika:220 l
Maksymalne obciążenie:150 kg
Zasilanie:sieciowe 400V
Materiał:stal nierdzewna ASI304
Obroty mieszania:płynna regulowane
Sterowanie:falownik
Podstawa:na 4 stopach
Możliwość podjazdu wózkiem paletowym:Tak

PODSTAWA

Co do zasady w wyróżniamy dwa rodzaje podstaw stosowanych dla naszych urządzeń: na stopach lub na kołach. Mieszalnik BOXMECH jest wyposażony w 4 stopy, pomiędzy którymi można wjechać wózkiem paletowym i wygodnie przestawić maszynę.

ZASILANIE

Rodzaj zasilania jest zawsze kwestią wyboru uzależnioną od specyfiki pracy wywrotnicy. W BOXMECH oferujemy dwa rodzaje zasilania: akumulatorowe (bateria z ładowarką) lub sieciowe 400V. Mieszalnik jest zasilany zasilaniem sieciowym, co zapewnia większą moc i gwarantuje nam jego gotowość do pracy nawet, gdy ktoś wcześniej zapomni podłączyć wywrotnicę do ładowarki.

STEROWANIE

Maszyny mają dwa niezależne włączniku po obu stronach, dzięki czemu są bardzo ustawne i praca przy stole roboczym nigdy nie stanowi problemu. W standardzie dodajemy także pilot sterujący na kablu dzięki czemu operator w każdej chwili może kontrolować poziom i tempo wysypu.

OBCIĄŻENIE

Nasz mieszalnik w standardowej opcji ma pojemność 220l i jest w wstanie pracować przy obciążeniu do 150 kg.

MATERIAŁ

Z racji tego, że 90% naszych odbiorców to przedsiębiorstwa przetwórstwa spożywczego, wywrotnice BOXMECH produkowane są tylko i wyłącznie ze stali nierdzewnej. Tyczy się to wszystkich elementów maszyny, zaczynając od kół, poprzez konstrukcję, siłownik oraz tacę wysypową. Na życzenie klienta możemy poddać całą maszynę lub jej wybrane elementy elektropolerowaniu.

KĄT PRZECHYLENIA

Jest to kolejny element który w razie konieczności możemy wykonać według życzenia klienta. Standardowy kąt dla naszych maszyn to 100°-115°

SIŁOWNIK

Jako jeden z nielicznych producentów wywrotnic na świecie, do naszych maszyn używamy siłowników własnej produkcji. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni a jednocześnie spokojni i pewni, że siłownik jest właściwy oraz dopasowany do dedykowanych obciążeń.

SYGNALIZACJA OPUSZCZANIA

Nasze wywrotnice spełniają wszelkie wymogi BHP, dlatego każda maszyna standardowo jest wyposażana w dźwiękową sygnalizację opuszczania. Na życzenie zamontujemy także sygnalizację świetlną, lub siatkę osłonową, które wprowadzą najwyższe standardy bezpieczeństwa dla Twoich pracowników.

STÓŁ ROBOCZY PRZESYPOWY

Do naszych maszyn jesteśmy w stanie zaprojektować dodatkowe akcesoria przeładowcze jak min. przesypowy stół roboczy, który nie tylko może wydłużyć wysyp, ale także regulować finalną jego wysokość.

Zdjęcia przykładowych realizacji: