Masz pytania? Zadzwoń: +48 59 84 57 585

NEWS

Premiera wywrotnic na targach w Brukseli.

10 Kwi 2019

 Już w dniach 7-9 majach podczas European Seafood w Brukselli oficjalnie przedstawimy szerokiemu gronu odwiedzających najpopularniejsze modele wywrotnic produkowane przez BOXMECH.

Dzięki stale rosnącej sieci dystrybucji, oraz konsekwentnie rozbudowywanymi możliwościom produkcyjnym wywrotnice ze stali nierdzewnej BOXMECH są dostępne w całej Europie i daleko poza jej granicami.

Tymczasem zapraszamy do Brukselli w dniach od 7 do 9 maja.  Halla nr 4, stoisko 5834!


Linia porcjującą śledzia w ofercie specjalnej BOXMECH.

26 Mar 2019

Zgodnie z naszymi wielokrotnymi zapewnieniami, zespół BOXMECH nie boi się nowych wyzwań. W ślad za otrzymanym zapytaniem i zamówieniem przygotowujemy się do realizacji zlecenia na pierwszą linie produkcyjną do śledzia w zalewie.

Linia wzbogacona będzie min. o dwie wywrotnice stacjonarne BOXMECH służące do obsługi pojemników izolowanych typu 660 firmy FACH-PAK . Celem klienta jest sortowanie całych ryb wg wagi. Rozwiązanie, które zaprojektowaliśmy, zapewnia wysoka wydajność i doskonałą precyzję podczas porcjowania ryb, stąd wymóg klienta dotyczący spersonalizowanej maszyny. Renomowany polski przetwórca śledzia zapewnia, że decyzję o ulokowaniu zamówienia w BOXMECH, kierował pozytywnym doświadczeniem wynikającym z dotychczasowej współpracy. Klient do tej pory pracuje na 6 wywrotnicach naszej produkcji.

 


Porozmawiajmy o wywrotnicach BOXMECH w Bostonie!

22 Lut 2019

Już niedługo w dniach 17-19.03.2019, podczas North America Seafood Expo w Bostonie, po raz pierwszy za oceanem, zaprezentujemy wywrotnice mobilną BOXMECH dedykowaną najpopularniejszemu wymiarowi pojemników stosowanych za oceanem czyli 40x48in.  Bostoński Seafood to także największa tego typu impreza w Ameryce Północnej, gdzie spotykają się czołowi dostawcy i klienci sektora przetwórstwa ryb i owoców morza. My natomiast zapraszamy do odwiedzenia stoiska #780W. W tym roku wywrotnice BOXMECH prezentowane będą jeszcze w Brukseli, Gdańsku oraz Mińsku. Więcej informacji w dziale TARGI.


Wywrotnice słupowe w seryjnej sprzedaży.

11 Lut 2019

Oferta wywrotnic BOXMECH stale się powiększa! W rodzinie naszych wywrotnic witamy giganta i to dosłownie! Nowa wywrotnica słupowa wysypuje nawet na 4 metrach! Do stałej oferty wprowadzamy maszynę o całkowitej mocy 2 kW, zasilaniu 400v oraz masie od 850 kg. Każdorazowo możemy  dopasować wysokość unoszenia skrzyniopalet od 1m do 5m. Bardzo solidna konstrukcja słupowa w połączeniu z łańcuchowym systemem podnoszenia gwarantuje niezawodne działanie. Największym atutem gwarantującym niezawodność i bezpieczeństwo pracy są podzespoły i elementy użyte w procesie produkcyjnym.

Nasze maszyny znajdują zastosowanie w przemyśle piekarniczym, cukierniczym, masarskim oraz przetwórstwie spożywczym.

 

 

 

 


Pierwsza podwójna wywrotnica.

23 Sty 2017

BOXMECH się rozwija wypływa na coraz głębsze wody. Do naszej seryjnej oferty dołączyła podwójna wywrotnica do skrzyniopalet 120x80cm. Jest to wynik specjalnej realizacji dla wiodącego przetwórcy ryb na Pomorzu, który poprzez użycie tego typu wywrotnicy zamierza mieszać ze sobą dwa półprodukty.

 

 

 

 

 

 

 

 


Zespół BOXMECH prezentuje wywrotnice na POLFISH 2017

12 Cze 2017

W ślad po największych świętach branży rybnej w Bostonie i Brukseli, przyszedł czas na rodzime polskie świętowanie w Gdańsku. W halach targowych Amber Expo spotkali się polscy przetwórcy rybni i ich dostawcy. Wśród tych drugich nie mogło zabraknąć oczywiście firmy ze Słupska.

Rynek przetwórstwa rybnego stanowi znaczącą grupę naszych klientów, dlatego już kolejny raz uczestniczymy w Polfish’u. To dla nas doskonała okazja, aby spotkać się z nimi osobiście i pokazać najnowsze produkty. W tym roku naszym numerem jeden jest zdecydowanie wywrotnica do skrzyniopalet i pojemników izolowanych, która wzbudziła ogromne zainteresowanie, a sam model targowy został sprzedany już pierwszego dnia targów. Wywrotnice produkujemy w zakładzie w Słupsku pod marką BOXMECH, która już wkrótce przekształci się w samodzielne przedsiębiorstwo produkcji wywrotnic dla przemysłu spożywczego – powiedział Tomasz Budrewicz, prezes firmy FACH-PAK Sp. z .o.o. Sp.k.  właściciela marki BOXMECH.

W trakcie tegorocznej imprezy targowej został sprzedany prezentowany model pokazowy wywrotnicy mobilnej.

 


BOXMECH rozpoczyna produkcję wywrotnic do pojemików.

26 Kwi 2016

Wraz z rozpoczynającymi się największymi targami przetwórstwa rybnego Seafood Expo Global oraz Seafood Processing Global w Brukseli swoją oficjalną premierę będzie miała pierwsza wywrotnica do skrzyniopalet oraz pojemników izolowanych od BOXMECH. Wywrotnica mobina  została zaprojektowana i wyprodukowana w zakładzie w Słupsku z najwyższej jakości materiałów i podzespołów.

– Same prace nad konstrukcją i budową wywrotnicy trwały ponad pół roku. To długo, natomiast my postawiliśmy sobie za cel budowę takiego produktu, który przy zachowaniu najwyższej jakości będzie w stanie konkurować cenowo z zachodnioeuropejskimi konkurentami. Wywrotnica jest lżejsza oraz silniejsza od swoich konkurentów. Poza tym ma szerokie możliwości indywidualnej konfiguracji, które każdorazowo możemy dostosowywać do potrzeb naszych klientów – powiedział Tomasz Budrewicz, prezes FACH-PAK Sp. z .o.o. Sp.k. właściciela marki Boxmech.

Nowy produkt jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów z sektora przetwórstwa spożywczego, którzy dotychczas stosują z powodzeniem pojemniki izolowane oraz skrzyniopalety plastikowe od FACH-PAK.

– Wywrotnica BOXMECH jest kompatybilna z pojemnikami izolowanymi oraz skrzyniopaletami FACH-PAK, ale nie tylko. Została zaprojektowana z myślą o tym, że na rynku funkcjonują także tego typu opakowania od innych producentów, stąd wielki nacisk na jej kompatybilność – dodaje Marcin Bober, współkoordynator projektu.

Jak zapewnia kierownictwo firmy, produkcja seryjna ma zostać uruchomiona już w połowie roku, wtedy też zostaną zaprezentowane oficjalnie pozostałe modele nad którymi pracują już dzisiaj konstruktorzy z BOXMECH.